Театр «Золоті ворота» покаже 8 вистав за 5 днів

Театр «Золоті ворота» покаже 8 вистав за 5 днів

11 – 15 вересня 2019 року, на честь 40-го ювілейного сезону Київського академічного театру «Золоті Ворота», відбудеться міжнародний театральний фестиваль «Open Open Open Golden Gate Theatre Festival».

Фестиваль створить унікальну інформативну платформу і об’єднає українських та зарубіжних діячів театральної сфери.

5 днів, 8 вистав, 3 локації (Київський академічний театр «Золоті Ворота», Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Сцена 6 (Довженко-Центр), театральні діячі з Европи та України – всі збираються у просторі театру «Золоті Ворота».

На 5 днів стануть основним центром театральних подій: спілкування, обмін досвідом та ідеями, нові професійні зв’язки та можливості.

У рамках фестивалю відбудеться перегляд вистав, обговорення та дискусії, зустрічі, workshops, екскурсії Києвом.

Що дивитися?

«Річард III»

Коли: 11 вересня 19:00.

Жанр: Політичний гротеск.

Вистава про політику, про боротьбу за владу, про цинізм і жорстокість тих, хто претендує на найвищу посаду державної влади.


«Сьогодні вечері не буде»

Коли: 12 вересня 14:00.

Жанр: Історичний фарс.

Режисер пропонує свою версію подій однієї всесвітньо відомої ночі на дачі у одіозного диктатора Йосипа Сталіна. Але не чекайте історичних реконструкцій. Тут все по-іншому..

«Тату, ти мене любив?»

Коли: 12 вересня 19:00.

Жанр: Сімейні спогади на дві дії.

Сімейні спогади на дві дії. Чому батько завжди говорить тільки про колодязь і ніколи про те, чи любив він сина? Але хіба це зараз важливо, хто кого любив?

«І створив собі кумира»

Коли: 13 вересня, 14:00.

Жанр: Голодомор. Дорога.

Глядачеві запропоновано здійснити подорож крізь час й стати безпосереднім свідком подій початку 1930-х років, відчути на собі тодішню атмосферу й взяти участь у дії спектаклю.

«ОТЕЛЛО /УКРАЇНА/FACEBOOK»

Коли: 13 вересня, 19:00.

Жанр: Це зовсім не Отелло.

Вистава на тему відсутності цензури правди і фейка в просторі соціальних мереж.

«Каліки»

Коли: 14 вересня, 14:00.

Жанр: Майже комедія про двох підлітків, які говорять про дівчат і свої хвороби.

Це історія про двох хлопців, які подружилися в реабілітаційній клініці. Обидва вони по соціальним сумнівними стандартам «каліки». Але це історія насамперед про підлітків, які бачать себе дорослими, а не про їх хвороби.

«Сталкери»

Коли: 14 вересня, 19:00.

Де: Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Жанр: Специфічна комедія.

Вистава про забуту, покинуту родину, яка залишилася в зоні відчуження Чорнобиля. Тут міф і реальність мають однакову силу, де радіоактивний гумор межує з правдою нашого життя.

«Місто богів»

Коли: 15 вересня, 13:00.

Жанр: Треш-колаж.

Місто богів за п'єсою «Випадок в місті Гога» словенського драматурга Славка Грума від білоруського режисера Юрія Дівакова розширює межі нашого досвіду, адже вистава зроблена на стику драматичного театру і театру предмета.

Світлана ЗІНЧЕНКО

фото з сайту театру