На Андріївському узвозі пройде перший київський фестиваль Булгаков FEST

На Андріївському узвозі пройде перший київський фестиваль Булгаков FEST

Локація фестивалю простягнеться від самого музею Булгакова аж до вулиці Боричів Тік.

У програмі – виступи музикантів, діджеїв і акторів на великій і малій сценах. Творча, дитяча, букіністична і лаунж-зона з різноманітними інтерактивними заходами, сімейними майстер-класами, театральними постановками та кінопоказами нон-стоп.

Організатором виступив Благодійний фонд відомого букініста і мецената Владислава Трубіцина «Культурні новації», який опікується збереженням традицій, переосмисленням культурної спадщини та донесенням цінностей поколінь до сучасників.

Мета фестивалю – привернути загальну увагу до важливості збереження особистості Києва – міста, у якому хочеться не лише жити, а й повсякчас повертатися.

Михайло Булгаков іноді полюбляв створити незвичайну атмосферу як у своїх романах (звичайно ж у «Майстрі і Маргариті»!), так і у житті (обожнював дарувати особливий настрій друзям і рідним). Неодмінно приходьте зануритись у справжню «булгаківщину», просякнуту тонким і легким гумором Майстра.

На великій фестивальній сцені, окрім концертної програми за участі популярних музикантів (ТНМК, гурт «Ліловий», Лама), буде і театральна.
Акустичну музику, дискусії та читання ви почуєте на малій літературній сцені.
Чаклуватимуть також у дитячій зоні. Дітлахів очікують не лише цікаві майстер-класи, а й булгаковський атракціон сюрприз. 
Якщо вам заманеться почілити у більш камерній атмосфері, то вам точно сподобається у затишному наметі з фільмами за творами Михайла Булгакова.
Також ресторани та кафе Андріївського узвозу готують цікавинки для фудкорту для зголоднілих. Гостей порадують сувенірами, новинками літератури про Київ та Михайла Афанасійовича.
А ще Музей Булгакова підготував програму незвичних екскурсій у форматі імерсивного шоу. 

Коли: 14 вересня о 14:00.
Де: Андріївський узвіз.
Вхід вільний.