У Києві визначать команду Нескорених, які поїдуть у Гаагу

У Києві визначать команду Нескорених, які поїдуть у Гаагу

Киян запрошують підтримати тих, хто повернувся з війни і не зважаючи на отримані поранення та травми живе повноцінно та ще й займається спортом.

14 вересня о 09:00 у Києві розпочнуться Національні Ігри Нескорених, за підсумками яких оберуть збірну України на Ігри Нескорених 2020 у Гаазі.

– Цього року участь у Національних Іграх Нескорених візьме рекордна кількість учасників – 234. Вони змагатимуться у 6 видах спорту: велоспорті на шосе, веслуванні на тренажерах, легкій атлетиці (біг, біг на візках, штовхання ядра, стрибки в довжину), плаванні, паверліфтингу та стрільбі з луку. Після завершення ігор розпочне роботу спеціально обрана відбіркова комісія, яка визначить остаточний склад збірної України із 20 учасників, які розпочнуть підготовку до Ігор 2020 у Гаазі,  повідомили у Департаменті молоді та спорту КМДА.

Як повідомляє портал Invictus Games, головна мета Національних змагань 2020 – долати не суперників, а себе та свої поранення. Саме тому на іграх фіксуватимуть результат, але не присуджуватимуть призові місця – медалі змагань отримають всі учасники.

Таке рішення пов’язано з тим, що цього року відбір у збірну відбуватиметься у новому форматі. Вирішальне значення матиме не спортивний результат, а мотивація учасника, спортивна етика та дисципліна, а також те, наскільки участь в Іграх Нескорених може бути корисною для подальшої реабілітації учасника.

Коли: з 9:00.
Де: стадіон «Піонер» (вул. Туполєва, 22-д).
Вхід вільний.