Київські компанії можуть претендувати на 50 тисяч євро від Уряду Німеччини

Київські компанії можуть претендувати на 50 тисяч євро від Уряду Німеччини

Київські компанії можуть шукати німецьких партнерів, щоб отримати до 50 тисяч євро на втілення проектів. У рамках програми Горизонт 2020 та HORIZON EUROPE, Уряд Німеччини фінансує підготовку спільних заявок на участь у конкурсі.

Про це повідомили e Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

– За умовами конкурсу, фінансування може отримати німецька організація, тому українським організаціям необхідно знайти партнера у Німеччині для участі у конкурсі.  Заявка подається німецькою стороною з принаймні одним партнером із країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Республіка Молдова, Україна). Участь партнерів з інших країн у дослідницькому проекті можлива, якщо це надає переваги для проекту, – пояснили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.

Згідно з умовами конкурсу, підтримка надається у формі безповоротних грантів. Розмір гранту становить максимум 40 000 €, за участі МСП до 50 000 €, строком до 24 місяців.

Офіційні проектні заявки можуть подаватися до 06.12.2019. З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням:

https://www.bmbf.de/foerderungen/bekanntmachung-2475.html?fbclid=IwAR149ZwQHEeZZxWd4vgSOByBs4WIvWikJRfr0L9rFV5xje8Y_ps3rCyRN28.

Для підготовки офіційної заявки на фінансування необхідне скористатися електронною системою заявок «easy-Online» (https://foerderportal.bund.de/easyonline/reflink.jsf...).

У разі виникнення питань щодо подачі офіційної заявки можна звернутися до контактної особи від організації, яка супроводжує конкурс:

Dr. Jörn Grünewald Telefon: +49 2 28/38 21-14 57 е-mail: Joern.Gruenewald@dlr.de.

Best regards, Ivan Kulchytskyy http://ua.linkedin.com/in/ivankulchytskyy.

President of AEI http://www.aei.org.ua/http://www.facebook.com/InnoEU.UA.

EC H2020 ICT NCP in Ukraine http://lp.edu.ua/ncpict tel +38 (050) 9292396.

Е-mail: kul.ivan@gmail.com.