Побачення на 11 мовах та обмін книжками: у Києві відсвяткують Європейський день мов

Побачення на 11 мовах та обмін книжками: у Києві відсвяткують Європейський день мов

Чудова нагода випробувати свої знання з європейських мов, почати вивчати нову мову, виграти приємні призи від організаторів та гарно провести час у компанії європейських культурних інституцій та посольств!  

У неділю в Києві відбудеться святкування Європейського дня мов, ініційованого Радою Європи з метою сприяти та популяризувати багатомовність у Європі.

Отже, всі, хто завітає на Європейський день мов у неділю, 15-го вересня, зможуть познайомитися з діяльністю культурних інститутів, посольств та різноманіттям їхніх пропозицій. Ви відвідаєте інформаційні заходи щодо навчання в цих країнах. Ви пройдете пробні уроки європейських мов для дітей, підлітків та дорослих. Ви візьмете участь у захопливих майстер-класах та вікторині з чудовими призами.

Популярне змагання «побачення на 11 мовах» (SpeakDating) запрошує сміливців на миттєву зустріч з викладачами європейських мов у дворі Goethe-Institut. Носії мов навчать вас першим словам на одинадцяти європейських мовах!

Наймолодші відвідувачі отримають можливість змайструвати і оживити книгу. Окрім того, у програмі екскурсія бібліотекою та змагання читців. Ви матимете можливість поринути у світ книжок, а також помандрувати віртуальним світом за допомогою новітніх технологій. Всіх учасників заходу запрошуємо долучитися до book-crossing. Приносьте та обмінюйтеся книжками будь-якою європейською мовою!

Також відвідувачі зможуть взяти участь у розважальному пригодницькому пішохідному квесті «Німецькі сліди на Подолі», під час якого учасники вирішуватимуть неординарні завдання та загадки. 

Коли: 15 вересня, 11:00 – 17:00.
Де: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).
Вхід вільний.

Учасники та організатори події в Україні: British Council Ukraine, Goethe-Institut Ukraine, Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine, Польський Інститут у Києві / Instytut Polski w Kijowie, Чеський центр у Києві, Центр португальської мови Інституту Камоенш в Києві, Посольства Естонії @Embassy of Ukraine in the Republic of Estonia, Іспанії Embajada de España en Ucrania. Литви Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi та Угорщини в Україні Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine to Hungary . До заходу також долучилось Українське товариство глухих, яке представить протягом дня для відвідувачів події українську жестову мову.

В Україні святкування Європейського дня мов відбудеться за підтримки програми ЄС Culture Bridges, що реалізується Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.