Столичні кінотеатри запрошують на перегляд військових патріотичних фільмів

Столичні кінотеатри запрошують на перегляд військових патріотичних фільмів

До кінця року в кінотеатрах мережі КП «Київкінофільм» за попереднім груповим замовленням глядачів демонструватимуть фільми «Позивний Зеніт» та «Воїни духу». Стрічки розповідають про наших військових та історію сучасної війни. 

2 вересня КП «Київкінофільм» та правовласники фільмів уклали договори про демонстрацію шести національних стрічок у кінотеатрах Києва містянам та гостям столиці. Це здійснено в рамках проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України. 

На думку авторів стрічок, фільми надихають та схиляють молодь, юнацтво і дітей до фізичного розвитку, свідомого ставлення до подій в країні, духовного зростання та культивують сімейні цінності і дружбу. Автори та режисери – Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко – нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово-патріотичного виховання молоді, а також внесок у розвиток вітчизняного документального кіно патріотично-просвітницьку роботу. 

Насамперед кінопокази розраховані на учнів і студентів навчальних закладів.  

Замовляти зручний час та дату організованого перегляду фільмів у кінотеатрах мережі КП «Київкінофільм» («Лейпциг»,«Ліра»,«Дніпро», «Факел», «Флоренція», «ім. Т. Г. Шевченка») потрібно у організаторів 
тел.: +380672301340,e-mail: ukrannatan@gmail.com, Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська

ПРО ФІЛЬМИ

Фільми «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – новітня історія України.

Біля міста Авдіївка розташована база зенітно-ракетних та радіотехнічних військ. Ця база входить до складу системи оборони донецького аеропорту і має стратегічне значення для держави. 12 вересня 2014 року командуванням ПС ЗСУ було прийнято рішення про створення добровольчого Зведеного Загону з метою оборони і охорони цієї частини та ДАП. Унікальність загону в тому, що він виконував неспецифічне завдання для ПС ЗСУ, замінивши особовий склад зенітно-ракетного полку. У загоні воювали військовослужбовці різних спеціальностей ПС ЗСУ – зв’язківці, перекладачі, кадровики, фінансисти, механіки та ін. Позицію частини почергово утримували військовослужбовці семи ротацій. 

Цикл «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» унікальний своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. Показують більше 70 історій з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

 «Позивний Зеніт. Фільм 1» (хр: 49,44 хвилини) Початок війни. Осінь 2014 року. Унікальне явище – авіатори навчились і стали піхотою. Вогнева підтримка ДАП, виведення з позиції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації добровольців Повітряних Сил градами у Тоненькому, організація КПП у напрямку Спартак-Авдіївка, емоційно-психологічні враження бійців. 

«Позивний Зеніт. Фільм 2» (хр: 52,48 хвилин) Перша зима війни на передовій, 2014 рік. Боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з батальйоном Оплот, який утримував шахту Бутівка, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні. 

«Позивний Зеніт. Фільм 3» (хр: 54,54 хвилин) «Хочете жити? – Воюйте!». Утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ та десантниками в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників. 

«Позивний Зеніт. Фільм 4» (хр: 53,22 хвилин) Весна 2015 року. Самовіддана служба молодих медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», підступний розстріл на Паску п’яти бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт», бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту. 

«Позивний Зеніт. Фільм 5» (хр: 54,01 хвилин) Літо в окопах 2015 року. Запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК «Правий сектор», бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд. 

Фільм «ВОЇНИ ДУХУ» 

Оповідає про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони ДАП. Розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху в новому терміналі ДАПу, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. 
Взірець, як залишатися людяними і незламними у доленосній ситуації. Воїни виходили з аеропорту по-різному. Загиблі стали  Героями, які не вмирають. Ті, хто вижив в епіцентрі вибухів, проривалися через метеостанцію до життя. Інші, рятуючи поранених побратимів, – потрапили у полон. Повернувшись на мирну територію, до своїх родин, бійці шукали і знаходили кожен свій вихід із психологічної ситуації.