Кличко на конкретному прикладі показав, як Богдан маніпулює інформацією

Кличко на конкретному прикладі показав, як Богдан маніпулює інформацією

Мер Києва Віталій Кличко на конкретному прикладі показав, як маніпулюють інформацією його опоненти.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

– Про маніпуляції на конкретному прикладі. Маніпулятор – глава Офісу Президента Андрій Богдан. Навівши в ток-шоу «Свобода слова з Савіком Шустером» пару цифр про бюджети двох міст, – без порівняння інших показників – «Де наша Прага?», задоволено посміхаючись спитав пан Богдан.

– По-перше, навіть в озвучених цифрах ви трохи заблукали, підкреслив Кличко. Бюджет Праги ви занизили на півмільярда доларів. По-друге, змовчали про те, що населення Праги понад удвічі менше за населення Києва! І Прага майже вдвічі менша за площею, ніж Київ. І по-третє, Прага має чимало так званих коштів на розвиток міста, які витрачає окрім запланованого бюджету. А Київ – єдине місто в Україні, у якого в Держбюджет забирають 60 відсотків ПДФО!, написав мер столиці.

Він нагадав, що ще 5 років тому Київ був банкрутом маючи бюджет 18 мільярдів гривень, а борги 25 мільярдів! За ці роки міська влада збільшила бюджет міста більше, ніж втричі, а борг став менше 4 мільярдів гривень.

– Ну і про всяк випадок іще одне нагадування: Прага – столиця країни, що є членом Євросоюзу. Прага – місто з доходом на душу населення майже 3 тисячі доларів, у Києві ж цей показник в чотири рази нижчий, підкреслив Кличко. – Знаєте, скільки б ви не маніпулювали, годуючи громадян неправдою і порушуючи закони та Конституцію, невдовзі доведеться відповідати на питання «Де наша Чехія?» (якщо ви вибрали такий приклад для порівняння), – зазначив мер Києва.