У парку «Аврора» відкрили дитячий майданчик

У парку «Аврора» відкрили дитячий майданчик

Відбулось урочисте відкриття дитячого майданчика для дітей різного віку в парку відпочинку «Аврора» на Воскресенці. Майданчик облаштовано за сприяння депутатів Київради Тараса Криворучка та Сергія Артеменка.

– Нашим пріоритетним завданням було – зробити в парку Аврора комфортну та безпечну територію для дозвілля, передовсім для наймолодших відвідувачів парку. До речі, новий дитмайданчик має безпечне покриття, яке допомагає знизити ризик травмування. На сьогодні мета досягнута, з’явилося місце, де б діти могли погратися та поспілкуватися у вільний час, – каже Тарас Криворучко.

За словами депутата, з кожним роком улюблене місце відпочинку воскресенців – парк «Аврора» – істотно оновлюється.

Під час відкриття майданчика дітлахам та батькам талановиті вихованці клубу «Райдуга», центру дитячої та юнацької творчості Дніпровського району м. Києва представили захоплюючу концертну програму.  

Чудову, святкову атмосферу створювали українські пісні та запальні танці. Кожен присутній знайшов заняття до душі: майстер-класи з плетіння браслетів та корзинок, дитяча анімація, висадка квітів, ліпка, малювання, спортивні естафети, шоу мильних кульок тощо. Учасники різноманітних змагань отримали приємні подарунки та солодощі.

За словами Сергія Артеменка, в парку Аврора планується встановити майданчик для воркауту, адже з кожним роком все більшої популярності набувають вуличні тренування на свіжому повітрі. Тож незабаром мешканці району зможуть у будь-який зручний час займатися фізкультурою, спортивною гімнастикою та оздоровчими вправами.