Встигнути вчасно: маленьких киян запрошують на безкоштовні гуртки

Встигнути вчасно: маленьких киян запрошують на безкоштовні гуртки

Усі батьки опиняються перед вибором, чим зайняти дитину, щоб і з користю для її майбутнього, і в задоволення, і щоб не за всі гроші світу. Проте не всі кияни знають, що у Київському палаці дітей та юнацтва працює безліч гуртків – і всі безкоштовні. Лише приходьте з дитиною та обирайте!

День відкритих дверей у закладі розпочався у суботу, 7 вересня, урочистим концертом та флешмобом. Запис на гуртки триває до 15 вересня.

Тут діють понад 600 навчальних груп. У Палаці працює 11 відділів, де можна пройти навчання від парашутної підготовки до біотехнології та від фотомайстерності до кінології. Перелік гуртків за посиланням.

На Дні відкритих дверей діти мали змогу поспілкуватись із викладачами та ознайомитися з обраними гуртками.

– У цьому році Палац відзначає свій 85-річний ювілей. Сьогодні ж проходить День відкритих дверей. Які гуртки найпопулярніші – сказати важко. Сьогодні прийшли хлопці, які записалися на кулінарію. Інші ж на судномоделювання. Багато дітей молодшого шкільного віку записалися на Lego гурток. В авіакосмічному центрі з’являється все більше дівчат. Багато дітей цікавиться креативними напрямами «журналістика» та «івент». Імідж Палацу представляє відділ художньої творчості, де працює 11 народних художніх колективів, – розповідає заступник директора Київського палацу дітей та юнацтва Олена Володимирівна Клименко.

Матеріально-технічна база Палацу з кожним роком оновлюється, і з’являються нові можливості для розвитку дітей. З нових гуртків – Центр профільного навчання і допрофільної освіти «New Skills».

А що ж робити з питанням вибору гуртка, якщо ваші та дитини смаки не збігаються? Напевно, все ж таки дозволити обирати дитині. Якщо дитина хоче займатися авіамоделюванням, а ви її «штовхаєте» на заняття шахами, то навряд чи без зацікавленості вона добре їх опанує.