Марина Хонда візьме участь у Міжнародному форумі жінок-лідерів

Марина Хонда візьме участь у Міжнародному форумі жінок-лідерів

З 7 до 14 вересня у Житомирі відбудеться Міжнародний тижневик «She Week for Democracy Development». Форум продовжить суспільний дискурс про розширення можливостей жінок в Україні та світі, їхні ролі як провайдерів змін на місцевому рівні.

Місто Київ представлятиме на Форумі заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Вона візьме участь у стратегічний дискусії про місце жінок у публічній політиці, роль просвітництва, партнерство жіночих рухів та організацій.

Як відомо, Марина Хонда займає активну позицію щодо зміни ролі жінок у публічній політиці. Вона активно просуває жінок на керівні посади і впевнена, що у новому складі Київської міської ради має бути гендерний паритет.

Організатори «She Week for Democracy Development» – Центр суспільних комунікацій та UA WOMEN – повідомили, що відкриття Форуму заплановано у суботу, 7 вересня, на центральній площі міста Житомира – Майдані Корольова.

До участі запрошені представники Європейського Союзу, посольство Канади, Конгресу Ради Європи в Україні, керівники впливових міжнародних, громадських організацій, органів центральної влади та місцевого самоврядування. Серед них: Олександра Чуркіна, Сергій Сухомлин, Світлана Жаворонкова, Марія Мезенцева, Марина Бардіна, Тетяна Абрамова, Анна-Вікторія Воронцова, Олександр Слобожан, Ярослава Джонсон, Лілія Леонідова, Ірина Бойко, Ірина Сисоєнко, Алла Шлапак, Оксана Диптан та інші.

Нагадаємо, у червні за ініціативи Марини Хонди у столичній мерії пройшов Перший соціально-економічний Форум, де були визначенні пріоритетні напрями гендерної політики Києва. У Форумі взяли участь понад 400 міжнародних, донорських та громадських організацій.

Фото Бориса КОРПУСЕНКА