У столиці розпочинається Джаз Коктебель: що послухати на фестивалі

У столиці розпочинається Джаз Коктебель: що послухати на фестивалі

Три дні – з 6 по 8 серпня – Труханів острів прийматиме атмосферний фестиваль Джаз Коктебель, який вперше за свою 17-річну історію пройде в Києві. На трьох окремих арт резиденціях виступить близько 70 різноманітних гуртів та музикантів. Серед гостей фестивалю – «Кукли Клауса», «Роялькіт», Goncharova Project, Grozovska Band, Usein Bekirov Quartet та інші.

Крім того, у програмі – прем'єра мюзиклу, кінопокази, лекції, зустрічі з цікавими людьми, ретроспективи, поезія, інсталяції, активні ігри та багато іншого.

На фестивалі заплановані чотири резиденції: «Острів Крим», Koktebel beach Club, Koktebel Jazz і дитяча резиденція «Jazz Kids». Кожна з резиденцій транслює дуже важливу для Джаз Коктебель тему, всі чотири з яких переплетуться і зіллються в загальний характер і атмосферу.

«Острів Крим»

Резиденція, партнером якої став «Кримський дім». Відкриття відбудеться за участю діячів культури, керівників «Кримського дому», представників громадських та правозахисних організацій та ЗМІ.

У п'ятницю, 6 вересня, тут відбудеться ретроспектива легендарного кримського року і не менш культового кримського рок-клубу «2 капітани». Виступлять Lithium, Куклы Клауса, а також гості Острови – група AVA. Виступ гурту «Шатур-Гудур» порадує поціновувачів цього жанру.

У суботу, 7 вересня, наші слухачі зможуть насолодитися музикою Dreamdrift, Usein Bekirov Quartet, Atomic Simao та ін.

У неділю, 8 вересня, виступлять Blake Moloka, DAAMAGE, «Роялькіт». Тут же пройдуть кінопокази, буде працювати традиційна Open Stage, де зможе заявити про себе нова українська музика, спектаклі від PostPlay театру, і багато іншого.

Для тих, хто сумує за кримською кухнею, готують особливий сюрприз!

Koktebel beach Club – резиденція електронної музики та live

Тут буде спокійно, безтурботно і дуже по-коктебельському. Тут буде проходити «Lounge Йога» – відкриті уроки йоги від майстрів під спеціальний музичний супровід, ді-джей сети від резидентів фестивалю, прозвучить незвичайний проект «Sunset Jazz +» – колаборації провідних українських діджеїв з джазовими музикантами, творчі зустрічі та діалоги з художниками, письменниками та арт-критиками і багато іншого.

Джазова резиденція Koktebel Jazz

Розміститься на території партнера резиденції – клубу «Южный Берег Киева». Відкриє резиденцію виступ джаз-бенду з міста Бахмут Донецької області. Тут представлять свої нові проекти такі друзі і резиденти фестивалю як Роман Коляда і Павло Ігнатьєв, квартети Родіона Іванова і Михайла Менделеєнко, порадують етно-джазом Тетяна Гончарова і Envoys Group Quintet. Якщо ви відвідаєте джазову резиденцію Джаз Коктебель 7 і 8 вересня, то нарешті зможете відповісти на вічне питання: «Де джаз на Джаз Коктебель?».

Ведучим концерту стане Олексій Коган. Він же спеціально проведе улюблену багатьма програму «Слухаємо джаз разом». Для цінителів і просто людей зацікавлених ми підготували спеціальну програму Vintage Jazz і арт-куратор цієї програми Майк Кауфман-Портніков порадує всіх розповідями про історію джазу, а також своїм спеціальним проектом «Німа фільму з тапером», присвяченого темі «Кіно і Джаз».

Дитяча Резиденція «Jazz Kids»

Малюків чекають корисні і цікаві майстер-класи, уроки ленд-арту та малювання. Кращі дитячі джазові колективи Києва покажуть своє бачення джазових творів, а 8 вересня відбудеться прем'єра театрально-музичної фантазії: THE MUSICIANS OF BREMEN.

Коли: 6 – 8 вересня.
Де: Труханів острів.
Вартість квитка на концерти джазової резиденції Koktebel Jazz на один день (7, 8 серпня) – 300 грн, на обидва дні – 500 грн. На інші резиденції вхід вільний.