На Подолі відкрили інноваційний освітній простір для дітей

На Подолі відкрили інноваційний освітній простір для дітей

На базі підліткового клубу «Тріумф» Подільського районного в місті Києві Центру клубів за місцем проживання «Поділ» (вул. Ярославська, 31) запрацював навчальний проєкт LEGO EDUCATION. Він був реалізований у рамках Громадського бюджету Києва. Проєкт підтримало 378 киян, а на його втілення з міського бюджету було виділено 186 156 грн. 

Проєкт покликаний розвивати креативне мислення у дітей. 

Це сучасний кабінет оснащений наборами LEGO EDUCATION, у якому підлітки, у рамках позашкільної освіти, зможуть ефективно досліджувати матеріальний світ, засвоювати через власний досвід закони природи та навколишнього середовища, – пояснює автор проєкту Андріян Рев’юк. – Його метою є створення сучасних умов для творчого та інтелектуального розвитку підлітків, надання їм допомоги в спрямуванні власних захоплень та інтересів у конструктивне русло, а також можливостей знайти себе та розкрити творчий потенціал. У рамках проєкту планується ініціювати набуття учнями дослідницьких навичок, а також якісної комунікації у професійному колективі. 


За його словами, проєкт, з одного боку, полегшить підліткам засвоїти важкі для розуміння предмети, а з іншого, – стимулюватиме бажання розвивати критичне мислення, творити і винаходити нове, досліджувати й відкривати для себе навколишній світ.


На думку автора, проєкт зможе значно розширити знання та кругозір підлітка, дати йому більшої упевненості у собі, як у особистості. Крім цього, сама навчальна програма є інноваційною. Жоден позашкільний комунальний заклад міста Києва не проводить роботу в означеному напрямку.


Проєкт розрахований вихованців клубів за місцем проживання «Тріумф» та «Соняшник». Заняття безкоштовні.

Фото Даші ІВАНОВОЇ