Софія Київська запрошує у гості до «Княжої родини»

Софія Київська запрошує у гості до «Княжої родини»

У Національному заповіднику «Софія Київська» три дні – з 6 по 8 вересня – триватиме третій культурно-мистецький фестиваль «Княжа родина».


У програмі фестивалю:

- виставки «Середньовічний киянин крізь призму графіті» тощо;

- концерти релігійної та світської музики 10 – 18 ст.;

- квести, екскурсії та лекції для всієї родини;

- майстер-класи;

- кінопокази;

- пленер та багато іншого.


Мета фестивалю «Княжа родина» – на прикладі родоводу київських князів від Ольги, Святослава, Володимира, Ярослава, а також їх дружин та нащадків прослідкувати та продемонструвати зв’язки між Київською Руссю-Україною та іншими європейськими країнами, їх взаємовплив, зокрема, в царині культури від Х – ХІ ст. до сьогодення. 

ЦІКАВІ ПОДІЇ

Cпеціально для фестивалю «Княжа родина/Regio genus» розробили нову освітньо-пізнавальну програму для дітей віком від 6-ти років «Мудре царство Шарлеманя: звірі відомі й невідомі». Дітлахів запрошують у захоплюючу подорож баштами Софійського собору, де збереглося чимало фрескових зображень давніх тварин, щоб поринути у «мудре царство» Шарлеманя, відомого вченого-зоолога, який, досліджуючи стародавні фрески, відкрив для нас чарівний світ природи Давньої Русі-України. 

Казковий світ сімейного фільму-фентезі «Тільки Диво».
На вас чекає: знайомство з героями фільму; майстер-клас для дітей із розфарбовування старовинних будиночків; примірка вишуканих кінокостюмів та казкова фотосесія в них; цікава розповідь про фільм, епізоди якого знімалися в Будинку митрополита на території заповідника.
Зустріч відбудеться 7 вересня 2019 року о 13:00 на території Національного заповідника «Софія Київська» біля Брами Заборовського.

Урочистий вечір, присвячений завершенню фестивалю, відбудеться 8 вересня о 17:00 у Софійському соборі. Ансамбль солістів «Благовість» виконає твір «Купальська ніч» з кантати Лесі Дичко «Ода Києву»; пісню полонянок з опери Олександра Бородіна «Князь Ігор»; твори Моцарта, Твардовського Веделя, грецькі і візантійські розспіви, а струнний квартет «Асамблея» – твори Массне, Гріга, Брамса, Генделя. 
Вартість квитка: 130 грн (дорослий), 60 грн (дитячий та пільговий).


9 вересня об 11:00 у рамках фестивалю для наймолодших гостей Baby Mozart влаштує концерт з елементами анімації. Це буде справжнє святкування 1000 років подружнього союзу князя Ярослава і шведської принцеси Інгігерди! Дітки та усі, хто захоче з ними прийти – братики, сестрички, бабусі і дідусі, рідні та друзі, почують твори шведських, датських, французьких композиторів, що прибули до княжого двору, привітати молодих!

ПОВНА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

Для дитячих програм, квестів, майстер-класів потрібна попередня реєстрація тел.: 278-44-83, збір біля Дзвіниці).


Фестиваль Княжа родина / Regio Genus
Коли: 6 – 8 вересня.
Де: Національний заповідник «Софія Київська», вул. Володимирська, 24.

Вартість вхідного квитка: 50 грн (для дорослих), 30 грн (дитячий та пільговий).