Столичні вогнеборці ліквідували пожежі в 4-х автомобілях

 Столичні вогнеборці ліквідували пожежі в 4-х автомобілях

4 серпня об 11:23 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вул. Предславинська, 12, що в Печерському районі столиці.

Про це повідомили в ГУ ДСНС України у м. Києві.

– На місце події негайно були відправленні рятувальники 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Як виявилось, у дворі 9-поверхового житлового будинку в автомобілі марки «Mini Cooper» виникла пожежа. Рятувальники негайно приступили до ліквідації займання. Об 11:49 бійці ліквідували пожежу, – зазначили рятувальники.

Наступний подібний виклик надійшов о 23:22 про пожежу на шосе Харківське, 9, що в Дніпровському районі столиці.

До місця виклику негайно направлено рятувальників 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши на місце виклику, вогнеборці встановили що, на проїжджій частині дороги внаслідок ДТП в автомобілі марки «Toyota Corolla» відбулося займання. Не гаючи часу, вогнеборці одразу ж приступили до гасіння пожежі. О 23:44 вогнеборці ліквідували пожежу.

Вже 5 серпня о 00:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на вул. Стеценка, 1, що в Шевченківському районі столиці.

До місця виклику негайно направлено рятувальників 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши на місце виклику вогнеборці встановили що, на проїжджій частині дороги в автобусі марки «МАЗ» відбулося займання в панелі приладів. Рятувальники одразу ж приступили до гасіння пожежі. О 00:35 пожежа була ліквідована.

Наступний подібний виклик надійшов вже о 00:15 про пожежу на вул. Володимирська, 69, що в Голосіївському районі столиці.

До місця події направлено вогнеборців 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Цього разу у дворі 5- поверхового житлового будинку палав автомобіль марки «Audi A7». Вже о 00:31 вогнеборці ліквідували пожежу.

В усіх випадках загиблих та травмованих немає.

Причини виникнення усіх пожеж наразі з'ясовуються.