Кишкова паличка та рак шлунку: що приховує київська шаурма

Кишкова паличка та рак шлунку: що приховує київська шаурма

Смачну та небезпечну шаурму продають ледь не на кожному кроці. Вона настільки полюбилася киянам, що може скласти конкуренцію будь-якому фаст-фуду. Проте санітарні умови, у яких її готують, залишають бажати кращого.

Сировина сумнівної якості, брудне столове приладдя, а овочі та соуси зберігаються не в холодильнику. Окрім того, вони нічим не накриті, тож мухи та інші комахи можуть опинитись у вашому лаваші. Проточна вода також відсутня, тому «шаурмен» навіть не може вимити руки.

Неприємні умови приготування не лякають киян – біля кіосків з цією вуличною їжею постійні черги. А нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про масове отруєння шаурмою – постраждало 15 студентів.

Журналісти «Вечірнього Києва» вирішили перевірити столичні точки з шаурмою та дізнатись у фахівця з гігієни харчування, чому взагалі варто відмовитися від купівлі шаурми.

Є правила харчової безпеки, – коментує експерт МОЗ України з гігієни харчування Олег Швець. – Продукти мають оброблятися відповідним чином. Вони мають зберігатися у правильних температурних умовах, у сприятливих умовах готуватися та транспортуватися. Якщо щось з цього порушено, виникають харчові отруєння. Шаурма грає на смаках споживачів за рахунок спецій та поживності. Це продукт не для щоденного споживання.

Також фахівець нагадав про можливі наслідки зловживання подібною їжею.

Якщо кожен день їсти шаурму, в людини збільшується ризик набрати зайву вагу, захворіти на діабет, серцево-судинні захворювання та навіть отримати рак шлунку, – розповідає Швець.

На жаль, перевірити точки з шаурмою не вдалося, адже після скандалу з масовим отруєнням вони «раптово» позакривалися, побоюючись приїзду журналістів, а ще більше – санепідемстанції.

«Вечірній Київ» вирішив дізнатися у киян, як часто вони купують цей фаст-фуд. Виявилося, що більшість опитаних проти шаурми та вважають її небезпечною для здоров’я.

Не раджу ні друзям, ні ворогам купувати шаурму. Сам колись купив і так отруївся, що ледь не всю відпустку провів у лікарні. Навіщо такі жертви? До речі, шаурму можна й вдома приготувати власноруч, це буде безпечно та корисно, – коментує киянин Сергій.

 «Вечірній Київ» бажає своїм читачам бути здоровими та харчуватися лише у перевірених місцях.

Відеооператор – Олександр БАРКІН