Назвали основні причини ДТП у Києві: як подолати хаос

Назвали основні причини ДТП у Києві: як подолати хаос

Сьогодні у Контактному центрі міста Києва відбулася «пряма лінія» за участю начальника служби з контролю за розміщенням та технічним станом технічних засобів регулювання дорожнім рухом та вдосконалення безпеки дорожнього руху Миколою Євдокимовим.

Перевищення швидкості водіями,  паркування у місцях, не призначених для цього, неуважність пішоходів та водіїв на дорогах – основні причини ДТП.

Киян  телефонували та скаржились на необлаштовані та аварійні переходи, проїжджі частини, порушення транспортного руху.

Так, мешканка Солом’янського району розповіла про жахливу ситуацію з дорожнім рухом біля Південного вокзалу. Справа в тому, що водії кидають свої машини на узбіччі дороги, а це унеможливлює під’їзд до тротуару громадського транспорту. Водії автобусів, тролейбусів та маршруток вимушені висаджувати пасажирів у другій смузі, а це є небезпечним.

Киянин Андрій Миколайович поскаржився на проблему з наземним переходом поруч з гімназією на вул. Гмирі. Перехід не облаштовано, в притулок до нього паркуються автомобілі. Чоловік просить встановити «лежачих поліцейських». Переходом активно користуються діти. Микола Євдокимов пообіцяв взяти під контроль ситуацію. А саме виїхати на місце та подивитись на ситуацію з переходом.

- На дорогах хаос. Він викликаний рухом транспорту і відсутністю контролю з боку патрульної поліції. Вони мають зобов’язати всіх учасників дорожнього руху – водіїв, велосипедистів, мотоциклістів, пішоходів дотримуватись правил дорожнього руху. В нас є знаки на дорогах, але на них не зважають, - коментує ситуацію Микола Євдокимов.

У планах міста - обладнати «острівками безпеки» та «лежачими поліцейськими» переходи поблизу навчальних закладів.

Також Микола Євдокимов порадив киянам, якщо бачать паркування автівок в не призначених для цього місцях, а саме на переходах, телефонувати 102.

У столиці є проблема з нестачею паркувальних майданчиків. І це також спричиняє хаос. Ще одна причина – діти і дорослі в навушниках на дорогах. Батьки та школи мають нагадувати дітям, що перед переходом дороги потрібно обов’язково вимкнути музику та бути уважним.