Кличко перевірив, як відремонтували внутрішньоквартальні проїзди на Троєщині

Кличко перевірив, як відремонтували внутрішньоквартальні проїзди на Троєщині

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як ремонтують внутрішньоквартальні проїзди на Троєщині – Вигурівський бульвар та прилеглі території за окремими адресами на вулиці Бальзака, Вигурівському бульварі, проспекті Маяковського.

Про це повідомили у прес-службі мера.

– У столиці триває ремонт не тільки доріг, а й дворів і міжквартальних проїздів. Чимало київських дворів, зокрема на Троєщині, не ремонтували відколи здали житлові будинки в експлуатацію – з 50-х років минулого століття, сказав Кличко.

Сьогодні ми перевірили, як здійснили капітальний ремонт на Вигурівському бульварі та внутрішньоквартальних проїздах і прибудинкових територіях. Раніше тут складно було пройти – ями, багато недбало припаркованих автівок. Тепер Вигурівський – єдиний пішохідний бульвар на Троєщині – став улюбленим місцем для прогулянок дітей та батьків. Місцеві мешканці задоволені, а це – найкраща оцінка, наголосив мер Києва. 

Розпочали роботи на бульварі та прилеглих територіях у липні цього року. А планують завершити вже в кінці вересня. Наразі завершили капремонт бульвару та 5 дворів. Залишилося прибрати МАФи на початку бульвару і здійснити там капремонт та завершити роботи з благоустрою огородження зелених зон та озеленення територій. Тривають також роботи зі встановлення нових лав та урн. Планують облаштувати і 50 антипаркувальних стовпчиків. Поки що їх функцію тимчасово виконують встановлені напівсфери. 
 

У рамках ремонтних робіт влаштовано нове покриття тротуарів з ФЕМу та асфальтобетону, асфальтобетонне покриття проїздів прибудинкових територій, встановили 21 опору зовнішнього освітлення та 26 LED-світильників.

Довжина бульвару 550 метрів. Ширина  від 6 до 20 метрів.  
 

Загалом на оновлення міжквартальних проїздів та дворів з бюджету міста цього року виділили майже пів мільярда гривень. Оновлять асфальт і впорядкують територію більше, ніж на 800 об’єктах. 

Фото прес-служби мера