За тиждень у Києві евакуювали 55 автомобілів

За тиждень у Києві евакуювали 55 автомобілів

Протягом тижня, з 27 серпня по 1 вересня 2019 року, у столиці за різні порушення правил дорожнього руху та паркування на штрафмайданчик евакуювали 55 автомобілів.

Про це КП «Центр організації дорожнього руху» повідомляє на своїй сторінці у Facebook.

– На штрафмайданчику поповнення. З 27 серпня по 1 вересня 2019 року, в рамках співпраці КП «Центр організації дорожнього руху» і Управління Патрульної Поліції у м. Києві, переміщено на спеціальний майданчик 55 транспортних засобів порушників правил дорожнього руху, йдеться у дописі.

За інформацією комунального підприємства, 31 автомобіль було переміщено на штрафмайданчик за ініціативи Інспекції з паркування за порушення правил паркування.

16 транспортних засобів були переміщені на штрафмайданчик за ст. 130 КупАП – за керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння.

Для цього Центр організації дорожнього руху забезпечує цілодобову роботу вантажних автомобілів-евакуаторів з краном-маніпулятором та екіпажів водіїв і стропальників, які здійснюють завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів.

Затримання транспортних засобів на штрафмайданчику здійснюється на підставі кількох норм законодавства:

- за керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння (ст. 130 КупАП);

- за порушення правил зупинки чи стоянки (ч. 3. ст. 122 КупАП);

- за керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу (ст. 126 КупАП);

- за вчинення дорожньо-транспортної пригоди (ст. 124 КупАП);

- у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України «Про виконавче провадження».

Інформацію про тимчасово затримані транспортні засоби ви можете отримати, зателефонувавши за номером 102.