Вулицю Круглоуніверситетську перекриють на два місяці

Вулицю Круглоуніверситетську перекриють на два місяці

У зв’язку з прокладанням мереж до житлового будинку на вулиці Круглоуніверситетській у Печерському районі тимчасово обмежать рух транспорту та пересування тротуарами. Рух буде перекритий з 10 вересня до 10 листопада на ділянці від перетину Круглоуніверситетської з Крутим узвозом до будинку № 12.

Про це повідомляє офіційний портал Києва з посиланням на Розпорядження КМДА № 1532.

Із 10 вересня до 10 листопада на вулиці Круглоуніверситетській (від перетину з Крутим узвозом до будинку № 12) тимчасово обмежать рух транспортних засобів із зайняттям проїжджої частини та тротуару у зв’язку із прокладанням мереж водопостачання та каналізації, –йдеться у повідомленні.

За інформацією КМДА, відповідні роботи дозволять підключити мережі до житлового будинку з підземним паркінгом, вбудованими приміщеннями та вбудованим спортивним залом для гімназії № 86 «Консул» на вулиці Лютеранській, 14-в.

Замовник будівництва – ПАТ «Промінвестгруп-1» – на час виконання робіт зобов’язаний розробити, погодити із Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури тимчасову схему організації дорожнього руху.

Також потрібно забезпечити вільний та безпечний прохід пішоходів та рух транспортних засобів вулицею.

До 10 листопада, після завершення робіт, забудовник має відновити покриття проїжджої частини на всю ширину та довжину, а також покрити тротуари фігурними елементами мощення.

На фото  вулиця Круглоуніверситетська