Податківці Києва ліквідували конвертцентр з обігом 120 млн грн

Податківці Києва ліквідували конвертцентр з обігом 120 млн грн

Київські податківці ліквідували конвертаційний центр, через який протягом 2018 – 2019 років було незаконно переведено у готівку понад 120 млн грн безготівкових коштів.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у м. Києві.

– Співробітники податкової міліції ГУ ДФС ум. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва припинили діяльність конвертаційного центру, обіг коштів якого протягом 2018 – 2019 рр. склав понад 120 млн грн, йдеться у повідомленні.

За інформацією ДФС, було встановлено групу мешканців столиці, які надавали підприємствам реального сектору економіки незаконні послуги з переведення безготівкових коштів у готівку, із документального прикриття безтоварних операцій та з формування незаконного податкового кредиту.

На підставі ухвал суду було проведено обшуки в офісних приміщеннях та за місцями проживання фігурантів справи.

У результаті з незаконного обігу вилучено та передано на зберігання грошові кошти у національній та іноземній валюті в еквіваленті 611 тис. гривень, чорнові записи, фінансово-господарські та бухгалтерські документи, 40 печаток підконтрольних підприємств з ознаками фіктивності, а також електронні носії інформації та комп’ютерну техніку.

Нагадаємо, раніше у Києві ліквідували конвертцентр з обігом понад 250 млн грн.