Фітнес, танці та флешмоб: як різноманітно відзначали у Києві свято першого дзвоника

Фітнес, танці та флешмоб: як різноманітно відзначали у Києві свято першого дзвоника

Цього року відзначення свята Першого дзвоника відбувалось у столиці як ніколи різноманітно. Оскільки традиційний День знань 1 вересня припав на неділю, то рішення, коли саме влаштовувати для дітей «урочисту частину» – у вихідний день чи вже на початку навчального тижня – було віддане на розсуд самих шкіл.

Повну свободу вибору мали навчальні заклади й щодо форми організації свята. У деяких школах відбулися гучні та яскраві виступи, у деяких – більше камерні зібрання, а дехто запропонував і зовсім незвичне святкування – у форматі чи то дискотеки, чи то фітнес-вечірки.

2 вересня «Вечірній Київ» відвідав різні школи міста та зробив фото-підбірку, яка пропонує читачам на Перший дзвоник по-київські на будь-який смак!

Масштабно відзначили відкриття нової школи у Дніпровському районі – з мером, виступами артистів та видовищними номерами.

Але не забули й про зручність першокласників. Аби вони не втомилися під час довгої церемонії, запропонували їм сидіти у кріслах та навіть за партами прямо на лінійці.

Першачків школи № 97 імені Олени Теліги нові красиві парти чекали вже у класах.

А учні школи № 96 зробили у дворі флешмоб, зізнаючись у коханні рідному навчальному закладу.

Не відстали від них і учні школи № 257.

А на першому дзвонику у стилі фітнес, який відбувся у Технічному ліцеї, «запалювали» і учні, і директор закладу, і навіть керівники Шевченківського району.

– Це, мабуть, найвеселіший перший дзвоник, який я коли-небудь бачив, – зазначив голова Шевченківської РДА Олег Гаряга– Значно цікавіше отак рухатися під музику, ніж заслуховувати нудні промови якихось дядьків, – пожартував він.

– І значно корисніше, – підхопила начальник Управління освіти Шевченківського району Євгенія Ярова, Фітнес – це найкраща інвестиція у здоров’я, тож давайте рухатися разом!