Особливих дітей з початком навчання привітала Марина Хонда

Особливих дітей з початком навчання привітала Марина Хонда

Сьогодні у школах свято, після літніх канікул коридори навчальних закладів заполонили учні. І в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті пройшла святкова лінійка. 

Моя дочка Анна навчається в інтернаті, як у звичній школі. На свято прийшли із задоволенням. Хоч минуло три місяці, дочка всіх впізнала і з радістю сприйняла перший дзвоник, – розповіла мама однієї з вихованок Івана Віхтовська.

Школярки підготували цікаві номери з танцями та піснями для гостей. На захід завітала заступниця голови КМДА Марина Хонда та заступниця директора Департаменту соціальної політики КМДА Любов Ріяко. 

Сьогодні я вперше відвідала свято «Першого дзвоника» у дитячому будинку-інтернаті. Це, напевно, один із небагатьох таких закладів, де є позитивна емоційна віддача від дівчат вони такі щирі. Мене вразило, що вони пам’ятають, хоч ми бачились усього кілька разів. Також приємно здивував подарунок від однієї дівчинки  три власноруч сплетені янголята. Вони стануть для мене оберегом, – розповіла Марина Хонда.

За словами заступниці голови КМДА, міська влада має на особливому контролі цей заклад, тож на наступний рік планується відремонтувати деякі приміщення, а також актову залу.

Дарницький дитячий будинок-інтернат відкритий у березні 1965 року. Він розрахований на 200 осіб; нині на повному державному утриманні знаходяться 148 вихованок, 42 з яких – віком до 18 років, а 106 – повнолітні. У 2020 році Дарницький дитячий будинок-інтернат святкуватиме своє 55-річчя.

Нагадаємо, у холі станції метрополітену можна побачити фотовиставку «Шанс на успіх є у кожного», моделями для якої стали вихованки Дарницького дитячого будинку-інтернату.