Київ шукає нового відповідального за міський благоустрій

 Київ шукає нового відповідального за міський благоустрій

Місто оголосило конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту міського благоустрою КМДА, документи на який приймаються до 20 вересня 2019 року. Новому відповідальному за благоустрій столиці пропонується посадовий оклад у розмірі 10 990 грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні Київського міського голови № 752 від 10 липня 2019 року.

– Оголосити конкурс на зайняття посади директора Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (категорія «Б»), – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, відповідальним за проведення конкурсу призначено начальника відділу з питань служби в органах місцевого самоврядування Ольгу Пухальську.

Тестове випробування кандидатів відбудеться 20 вересня 2019 року об 11:00 за адресою: вул. Хрещатик, 31.

Заяви на участь приймаються до 18:00 17 вересня. Необхідні документи можна подати до конкурсної комісії особисто або надіслати поштою.

У списку вимог, яким мають відповідати претенденти, зазначається ступінь вищої освіти не нижче магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій «А» і «Б» або в органах місцевого самоврядування чи на керівних посадах не менше 2 років.

Щодо ділових якостей претендентів, вказано, що вони повинні мати аналітичні здібності, лідерські якості, навички управління, стресостійкість та організаторські здібності.

Нагадаємо, 21 червня тимчасовим керівником «Київблагоустрою» призначили першого заступника директора підприємства – Павла Бірюка. Це відбулося після того, як з посади вирішив піти попередній директор КП Андрій Андрєєв.

Довідка. У сфери обов’язків підприємства входить проведення перевірок з дотримання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою міста Києва, внесення приписів порушникам та складання адміністративних протоколів. Також воно здійснює демонтаж, перевезення та зберігання безхазяйного майна (кіосків, павільйонів, гаражів, рекламоносіїв, залишків будівельних матеріалів, автомобілів та ін.) та самовільно розміщених об'єктів, які порушують правила благоустрою міста.

Як повідомляв «Вечірній Київ», у липні місто оголосило конкурс на зайняття вакантної посади директора Департаменту соціальної політики КМДА.