Плюс 33 тисячі першокласників: у столиці стартує навчальний рік

Плюс 33 тисячі першокласників: у столиці стартує навчальний рік

Майже 33 тисячі першокласників сьогодні, 2 вересня, прийдуть до шкіл Києва на свій перший у житті урок.

Про це повідомили у Департаменті освіти і науки КМДА.

– 2 вересня у 430 комунальних школах Києва майже 285 тисяч учнів розпочнуть свій новий навчальний рік, з них майже 33 тисячі – першокласники, – сказала директорка департаменту Olena Fidanian.

Вона зауважила, що кожного року контингент учнів столичних закладів освіти зростає. Цьогоріч майже на 12 тисяч. Однак кількість першокласників, порівняно із попереднім роком, зменшилася на пів тисячі.

– Як і минулого року, найбільша кількість першачків у школах Дарницького району. Рекордсменами за кількістю перших класів є школи № 314, № 329 «Логос» і Слов’янська гімназія, у яких відкрито 8 класів на паралелі, – пояснила Олена Фіданян.

На створення нового освітнього простору з міського та державного бюджету передбачено майже 236 млн грн. У школах відремонтовано класні кімнати, які обладнано новими меблями, багатофункціональними пристроями, смарт дошками, дидактичними матеріалами.

Окрім цього, для викладання в перших класах 2,4 тисячі вчителів пройшли курси перепідготовки за методикою НУШ.

До слова, цьогоріч у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна вперше за всю історію навчального закладу розпочали навчання дівчата.