Через «Київську Сотку» змінять роботу автобуси

Через «Київську Сотку» змінять роботу автобуси

Сьогодні, 1 вересня, змінять роботу автобуси маршрутів № 24, 114, 118 у зв’язку з проведенням веломарафону «Київська Сотка».

Про це повідомили у КП «Київпастранс».

З початку руху до закінчення заходів на вул. Хрещатик (орієнтовно до 12:30) буде змінено рух автобусів та організовано наступним чином:

  • автобусів маршруту № 24 від Національно музею історії України в II світовій війні до вул. Володимирською за діючим маршрутом, далі вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка – вул. Симона Петлюри – залізничний вокзал «Центральний» – вул. Симона Петлюри – б-р Тараса Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за діючою трасою.
  • автобусів маршруту № 114 від вул. Милославської до вул. Володимирської за діючим маршрутом, далі вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка – вул. Симона Петлюри – залізничний вокзал «Центральний» – вул. Симона Петлюри – б-р Тараса Шевченка – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Володимирська – Володимирський проїзд – вул. Михайлівська – вул. Хрещатик, далі за діючою трасою.

  • автобусів маршруту № 118 в напрямку ст. м. «Політехнічний інститут» від ст. м. «Чернігівська» до вул. Басейної за діючим маршрутом, далі вул. Павла Скоропадського – вул. Велика Васильківська – б-р Тараса Шевченка далі за діючим маршрутом.

З 09:00 до 17:00 можливе тимчасове призупинення руху автобусів маршрутів № 24, 43, 43К, 62, 114, 118 та тролейбусів маршрутів № 11, 14, 15, 38, 43, 50 за трасою руху веломарафону «Київська Сотка».