Кінопрем'єри тижня: весільна комедія, розплата і справжня війна

Кінопрем'єри тижня: весільна комедія, розплата і справжня війна

На великих екранах – чергова порція кінопрем'єр. Серед них – військова драма про трагічні події під Іловайськом, комедія про пару друзів та весілля, бойовик з Ніколасом Кейджем, герой якого прагне помсти, трилер про жінку, яка втратила дитину.

Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас»
 
Глядачі зможуть побачити історію Іловайську зсередини, разом із батальйоном «Донбас» і його командиром з позивним Бішут. Поранений чоловік разом зі своїм товаришем опинилися в пастці – у місті, оточеному ворожими військами. Виживати в таких умовах військовим допомагають тільки небайдужі місцеві жителі. Вони ж і зроблять усе можливе, щоб Бішут і його товариш могли вибратися за межі міста, на безпечну територію. Детальніше про фільм читайте тут.

Плюс один

Давніх друзів Бена й Еліс влітку запросили на 10 весіль. На свято запрошують із ще однією людиною, тому Еліс і Бен вирішили всім говорити, що є парою, щоб не шукати партнера на кожне весілля. 

Мій янгол

Ліззі втратила свою новонароджену дочку в жахливій пожежі. І це позначилося на її психічному здоров'ї. Навіть чоловік із сином пішли від неї. Все змінюється, коли Ліззі зустрічає Клер. У неї щасливий шлюб і дочка на ім'я Лола. Ліззі почала вважати, що це її дочка. Спочатку Клер не помічала нічого поганого у спілкуванні з жінкою, але з кожним днем це лякало все більше та більше…

Розплата

22 роки колишній учасник кримінального синдикату Френк Карвер сидів у в'язниці за злочин, який він не вчиняв. Чоловік дав клятву помститися своїм босам. Єдиний, хто може відвернути чоловіка від жахливого плану помсти – його син.