Київські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 39 млн грн

Київські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 39 млн грн

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби протягом січня – липня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 38,9 млн грн.

– За звітний період відшкодовано 27 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, що допустили підконтрольні об’єкти. За результатами проведених заходів, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 45 управлінських рішень та виконали 84 пропозиції, – зазначили у прес-службі Північного офісу Держаудитслужби.

Матеріали 55 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 19 досудових розслідувань.

У 8 випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Окрім того, за недотримання законодавства 65 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 34 – до дисциплінарної і матеріальної, трьох посадових осіб звільнено з посад.