У Київському військовому ліцеї пройде видовищне шоу собак

У Київському військовому ліцеї пройде видовищне шоу собак

Dog Show «Сузір'я псів-2019» (МАС-САСІВ), присвячене пам`яті видатного українського кінолога Фелікса Йосиповича Поліщука, – соціально-благодійний просвітницький європейського типу проект.

Протягом дня на шоу буде все: і урочисті промови представників міської влади та інших запрошених почесних гостей, і підняття прапору, і неймовірні сюрпризи та несподіванки, які здивують багатьох досвідчених та бувалих, та, звісно, фантастичне собаче шоу!

У рингу відбудеться також і дог-шоу метисів та безпородних собак, яке заснувало МАС, що отримало назву «Барбос-шоу МАС продовжується», де буде також визначено своїх переможців у різних номінаціях.

Також проходитимуть видовищні змагання з кінологічних видів спорту, у т. ч. з монд’йорінгу (англ. mondioring), вейтпулінгу (англ. weight pulling) та змагань сучасного «Крафту» (англ. «Crufts»): аджиліті (англ. agility), рухи під музику (англ. heelwork to music) або танці з собакою у довільному стилі (англ. freestyle), обідієнс (англ. obedience), флайбол (англ. flyball), канікрос (англ. canicross) та інші.

На Dog Show «Сузір'я псів-2019» представлятимуть номінантів на перемогу у національному конкурсі «Собаки-герої», підсумки якого будуть підведені саме на цій виставці, а переможцю буде вручена пам'ятна медаль. 

«Відкрийте для себе собаку» – саме так назвали широкий комплекс виставкових заходів, покликаних популяризувати собаківництво і формувати психологію «відповідального власника». 

Відвідувачі виставки зможуть поспілкуватися з собаками різних порід і їх заводчиками, побачити показові виступи та послухати лекції відомого тренера-зоопсихолога, у т. ч. про «контакт із собакою», отримати консультації з вибору породи, харчування та догляду за цуценям. 

На майданчиках проходитимуть демонстрації ігор, спортивних занять, дресирування. Так, кожен зможе випробувати свого улюбленця у вейтпулінгу – одного із найцікавіших видів важкої атлетики для чотирилапих «богатирів». Для бажаючих влаштовують майстер-класи з хендлінгу та грумінгу. 

Протягом дог-шоу можна буде придбати готові корми, засоби гігієни, одяг, аксесуари і спеціалізовану літературу. 

Dog Show «Сузір’я псів» стане майданчиком для відпочинку всією сім'єю. Маленькі відвідувачі проведуть незабутні години на дитячому ігровому майданчику, приймуть участь у конкурсі «Намалюй собі друга», зіграють у розвиваючі настільні ігри та дізнаються багато цікавого про «братів наших менших».
 
Організатори – громадська спілка «Міжнародна Асоціація Собаківників» (МАС) разом із Громадською організацією – Кінологічне об’єднання «ФАВОРИТ», за підтримкою КП Київської міської ради «Центр публічної комунікації та інформації, міжнародного часопису для собакарів – фахівців та аматорів «Твоє собаче діло» та програми ТБ «Планета собак».

Dog Show «Сузір'я псів-2019»
Коли: 31 серпня з 9:00 до 18:00.
Де: Стадіон Київського військового ліцею ім. Івана Богуна, бульвар Лесі Українки, 25. 
Вхід вільний.