Між Києвом та Львовом посилки доставляє «зубатий» літак

Між Києвом та Львовом посилки доставляє «зубатий» літак

Кур’єрська компанія «Нова Пошта» запустила авіадоставку посилок між Києвом та Львовом за допомогою незвичного літака Ан-26. Цей літак з с бортовим номером UR-CSK знімався у голлівудському бойовику «Нестримні-3» (The Expendables-3) і для участі у фільмі отримав дивовижне розфарбування: ніс, літака прикрашає зображення пащі акули, а хвіст – черепа з вороном.

Про початок авіа-доставки повідомляє прес-служба компанії.

– Нам надзвичайно важливо забезпечувати клієнтам швидку та якісну доставку, тому ми шукаємо для цього всі інструменти. Наразі перші рейси роблять за маршрутом Київ – Львів – Київ. Для клієнтів, чиї посилки та вантажі взяли участь у тестових польотах, ціна доставки не зміниться, – йдеться у повідомленні.

На своїй сторінці у Facebook «Нова Пошта» розмістила фотографію літака, який перевозить посилки. З неї зрозуміло, що йдеться саме про борт Ан-26 UR-CSK, який згідно з реєстром цивільних повітряних суден України, експлуатується авіакомпанією «Елерон».

Як розповідав «Вечірній Київ», у кінці лютого цього року літак-акула, який «знімався» у «Нестримних» із Сільвестром Сталлоне та Арнольдом Шварценеггером, прибув до аеропорту столиці.

У стрічці про найкрутіших найманців знялися також інші легендарні актори Голлівуду: Джейсон Стехем, Антоніо Бандерас, Уеслі Снайпс, Мел Гібсон та Дольф Лундгрен.

Фото Нової Пошти