Київ проведе ще один конкурс на будівництво житла для постраждалих від «Еліта-центр»

Київ проведе ще один конкурс на будівництво житла для постраждалих від «Еліта-центр»

У Києві проведуть ще один конкурс для залучення інвестора, який має спорудити житло, що буде використане у тому числі для надання допомоги постраждалим від будівельної афери «Еліта-центр». Будинки повинні звести на Троєщині, на вул. Милославській у Деснянському районі.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1526 від 28 червня 2019 року.

– Перелік об’єктів, які потребують залучення інвестицій: будівництво житлових будинків з об’єктами громадського призначення (у тому числі для громадян, які постраждали від діяльності групи інвестиційно-будівельних компаній «Еліта-центр») на вул. Милославській у Деснянському районі міста Києва (на частині земельної ділянки з обліковим кодом 62:211:0043), – йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, комунальне підприємство «Київське інвестиційне агентство» має оформити право користування земельною ділянкою на вул. Милославській та розробити і погодити орієнтовні техніко-економічні показники проекту.

У той же час, Постійно діюча конкурсна комісія по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації щодо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва має провести відповідний інвестиційний конкурс.

Нагадаємо, раніше, 25 червня, КМДА вже приймала рішення оголосити конкурс для залучення інвестора, який спорудить житло для постраждалих «Еліта-центру». Для цього місто виділило на вул. Милославській частину іншої ділянки, що має кадастровий номер 62:211:0006.