У столиці презентують виставку творів відомого скульптура

У столиці презентують виставку творів відомого скульптура

В середу, 23 вересня о 18:00 для киян та гостей міста презентують виставку творів знаменитого скульптура Юлії Скоблікової. Захід відбудеться у Музеї Шолом-Алейхема (філія Музею історії міста Києва) за адресою: вул. В. Васильківська (Червоноармійська), 5-А. Про це інформують у Департаменті культури КМДА.

Творчість Юлії Скоблікової є унікальним поєднанням знаменитої класичної Київської школи Миколи Лисенка та неординарного світобачення. Окрім того, скульптор була майстром медальєрного мистецтва, станкової, монументальної та садово-паркової скульптури (серед її робіт «Червона Шапочка», «Галявина Казок» (Ялта); меморіальна дошка Олімпію (Києво-Печерська Лавра); постать Лесі Українки (Національний музей літератури України); монета, що була випущена Національним банком України до 150-річчя Шолом-Алейхема тощо).

Варто зауважити, що Юлія Скоблікова створила низку дивовижних робіт із кераміки, які вперше презентують відвідувачам на виставці у Музеї Шолом-Алейхема, яка працюватиме до 18 жовтня 2015 року.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном: 235-17-34.