Кличко привітав школярів і відкрив нову школу №141 "Освітні ресурси та технологічний тренінг" у Дніпровському районі Києва

Кличко привітав школярів і відкрив нову школу №141 "Освітні ресурси та технологічний тренінг" у Дніпровському районі Києва

Про це повідомили в прес-службі міського голови. У своєму привітанні мер зазначив, що головне завдання школярів - добре вчитися, а столична влада будуть робити все, щоб освіта отримувало гідне фінансування, а діти і вчителі - комфортні та сучасні умови для навчання.

Він додав, що вперше за останні роки столична влада відкрила в Києві два дитсадки, а сьогодні відкриваються дві нові реконструйовані школи. Кличко закликав дітей наполегливо працювати і добре вчитися - і тоді всі мрії втіляться в життя.

Після свята "Першого дзвоника" у школі №141 мер поїхав привітати учнів ще однієї нової столичної школи - №128. За інформацією прес-служби мера, для реконструкції школи №141 місто залучило інвесторів. Нова школа може прийняти 900 учнів. Навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської мови, івриту, інформаційних технологій.

У школі передбачено 30 сучасних навчальних кабінетів, обладнаних мультимедійними засобами навчання; комп'ютеризована бібліотека-медіатека з доступом в інтернет; лабораторії фізики, біології, хімії, 7 лабораторій інформаційних технологій, 2 лінгафонні кабінети; актовий зал з операторською кімнатою; конференц зал; сучасний спортивний і тренажерний зали, об'єднаний малий спортивний і танцювальний зали, укомплектовані необхідним спортивним обладнанням та інвентарем.

На території школи побудовано сучасний стадіон з біговими доріжками, корт (спортивний майданчик для ігрових видів спорту: баскетбол, волейбол, теніс), 2 спортивні майданчики з тренажерами. Цього року в Україні відкрили 7 нових шкіл, 2 з них - у Києві.