Кримський рок та йога: яким буде Джаз Коктебель у Києві

Кримський рок та йога: яким буде Джаз Коктебель у Києві

Джаз Коктебель вперше за свою 17-річну історію пройде в Києві (ми вже писали чому), і обіцяє експерименти з новими форматами. У програмі – кримський рок, електронна музика, кінопокази, творчі зустрічі, Lounge Йога, дитяча програма і звісно, джаз. 

На фестивалі заплановані чотири резиденції: «Острів Крим», Koktebel beach Club, Koktebel Jazz і дитяча резиденція Jazz Kids. Кожна з резиденцій транслює дуже важливу для Джаз Коктебель тему; всі чотири теми переплетуться і зіллються у загальний характер й атмосферу.

«Острів Крим» – резиденція, партнером якої є «Кримський дім». У п'ятницю 6 вересня тут відбудеться ретроспектива легендарного кримського року і не менш культового кримського рок-клубу «2 капітани». Виступлять Lithium, «Куклы Клауса», а також гості Острови – група AVA.

У суботу 7 вересня меломани зможуть насолодитися музикою Dreamdrift, Usein Bekirov Quartet, Atomic Simao та ін.

У неділю 8 вересня виступлять Blake Moloka, DAAMAGE, «Роялькіт». Тут же пройдуть кінопокази, буде працювати традиційна Open Stage, де зможе заявити про себе нова українська музика, майстер-класи з гри на народних інструментах від Ігоря Ходженіязова і Джеміля Карикова, спектаклі від PostPlay театру, і багато іншого.

Koktebel beach Club – резиденція електронної музики та live, партнером якої став київський клуб «Художники. Літератори. Артисти. Музиканти» (Х.Л.А.М). Тут буде спокійно, безтурботно і дуже по-коктебельському. А саме – проходитиме «Lounge Йога» (відкриті уроки йоги від майстрів під спеціальний музичний супровід), ді-джей сети від резидентів фестивалю Ganna Baby, Dj Bel & Bushico, Sun Groove, Леора, ОТТО1 / 2 ТРЕК, Андрія Логінова та Костянтина Мішукова, прозвучить незвичайний проект «Sunset Jazz +» – колаборації провідних українських діджеїв з джазовими музикантами, творчі зустрічі та діалоги з художниками, письменниками та арт-критиками і багато іншого.


Джазова резиденція Koktebel Jazz розміститься на території партнера резиденції – клубу «Южный Берег Киева». Відкриє резиденцію виступ джаз-бенду з міста Бахмут Донецької області. Тут представлять свої нові проекти такі друзі і резиденти фестивалю як Роман Коляда і Павло Ігнатьєв, квартети Родіона Іванова і Михайла Менделеенко, порадують етно-джазом Тетяна Гончарова і Envoys Group Quintet. Ведучим концерту стане Олексій Коган. Він же спеціально проведе улюблену багатьма програму «Слухаємо джаз разом». Для цінителів і просто людей зацікавлених підготували спеціальну програму Vintage Jazz і арт-куратор цієї програми Майк Кауфман-Портніков порадує всіх розповідями про історію джазу, а також своїм спеціальним проектом «Німа фільму з тапером», присвяченого темі «Кіно і Джаз».

На Дитячій Резиденції Jazz Kids малюків чекають корисні і цікаві майстер-класи, уроки ленд-арту та малювання. Кращі дитячі джазові колективи Києва покажуть своє бачення джазових творів, а 8 вересня відбудеться прем'єра англомовного мюзиклу «Бременські музиканти». Кастинг вже в розпалі!

Коли: 6 – 8 вересня.
Де: Труханів острів.
Вартість квитка: на один день (7, 8 серпня) – 300 грн, на обидва дні – 500 грн.