Дешевий Київ

Дешевий Київ

Київ очолив рейтинг швейцарського банку UBS. Столиця України стала найдешевшим містом за вартістю життя, передає УНН.

За даними банку, для життя в Києві сімейні витрати складуть тисячі двісті тридцять сім доларів на місяць, на квартиру піде ще 540 доларів. Зважаючи на таку всесвітню рекламу, київські готельєри уже чекають гостей з багатьох Європейських країн. А от самих українців таке досягнення не дуже тішить, адже перше місце Київ отримав через стрімке знецінення гривні щодо долара.

Найдорожчим містом у світі став Цюріх, де в середньому сім'я витрачає на витрати 3 тис. 600 доларів на місяць. Другий рядок рейтингу займає Женева, де щомісячні сімейні витрати складають близько 3 тис. 500 доларів. Замикає "трійку" Нью-Йорк, де витрати оцінюються в 3 тис. 340 доларів, проте ці дані не включають вартість оренди житла. З урахуванням оренди Нью-Йорк перекриває "досягнення" Цюріха, стаючи першим в рейтингу, - 4320 доларів.

Зазначимо, банк UBS раз на три роки публікує дослідження, в якому обчислюється вартість споживчого кошика зі 112 видів товарів і послуг, а отримана сума потім переводиться з місцевої валюти в долари.