У Дарницькому районі прокладуть 5 кілометрів нових труб

У Дарницькому районі прокладуть 5 кілометрів нових труб

На вулиці Ревуцького у Дарницькому районі замінять 5 км зношених трубопроводів, що постачають тепло та гарячу воду до 10 житлових будинків і одного дитячого садочка.

 Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київтеплоенерго».

– Ця адреса увійшла до списку заміни, адже трубопроводи вже давно відпрацювали свій ресурс і потребували капітального ремонту. За останні три роки на вулиці Ревуцького було виявлено і ліквідовано 26 аварійних пошкоджень тепломереж. Кожного разу це призводило до перебоїв у постачанні послуг киянам. Тому, щоб забезпечити стабільне теплопостачання, було прийнято рішення замінити на цій ділянці 5 км зношених трубопроводів на нові, – розповів директор СП «Київські теплові мережі» КП «Київтеплоенерго» Василь Деревицький.

За його словами, для забезпечення опалення використовуються нові попередньо ізольовані трубопроводи, у яких термін безаварійної роботи – 25 років. А для гарячої води – пластикові труби зі строком служби не менше 30 – 40 років.

Нагадаємо, що з початку міжопалювального сезону Київтеплоенерго уже замінило 65 км найбільш зношених тепломереж. Масштабні ремонти вже виконані на вул. Бальзака, де замінено 1200 м трубопроводів, на вулиці Йорданській замінено 400 м труб, а на Оболонському проспекті – 1700 м.

Де у Києві з’являться нові теплові мережі можна дізнатися за посиланням.