У Маріїнському парку прозвучать «Нічні серенади»

У Маріїнському парку прозвучать «Нічні серенади»

24 серпня киян та гостей столиці запрошують у Маріїнський парк на відкриття XIV Міжнародного фестивалю мистецтв «Діалоги культур», арт-проект класики і джазу «Нічні серенади». Фестиваль проводиться з нагоди Дня Незалежності України. Він присвячений відродженню та поширенню давніх історичних традицій України – садово-паркової культури, яка через синтез різних мистецтв відображає взаємозв'язок природа-людина-культура-історія.

У 1970-80-х роках тут проходили «Нічні серенади» під орудою легендарного скрипаля Богодара Которовича (1941 – 2009). Під нічним зоряним небом літня сцена Маріїнського парку збирала кращих музикантів України і зарубіжжя. 


У 2013 році Євгенія Басалаєва відродила ці традиції музичних імпрез, започаткувавши щорічний арт-проект класики і джазу «Нічні серенади». Його унікальність – у поєднанні на одній сцені аристократичної класики і джазу з метою популяризації українського та світового академічного й джазового мистецтв, надання можливостей для розкриття творчого потенціалу молодих виконавців.    

Концерт складатиметься з двох частин. «Магія ночі з Євгенією Басалаєвою» – шедеври світової класики та популярних хітів. Прозвучить «Ніч у Задзеркаллі» у виконанні Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. Ревуцького. «Музику на воді» зіграє Київський камерний ансамбль «Контрасти Київ-Класік», а «Музичні хіти з екрану під зорями – ансамбль солістів «Благовість».

Програму «Містерії джазу» представить музикознавець Петро Полтарєв. Виконавці: дует Con-Son та колектив Jazz-band КНУКіМ.

Коли: 24 серпня о 20:00.
Де: Маріїнський парк, літня сцена «Мушля».
Вхід вільний.