На Пішохідному мосту у столиці відбудеться яскравий показ моди

На Пішохідному мосту у столиці відбудеться яскравий показ моди

24 серпня на Пішохідному мосту над Дніпром відбудеться унікальне шоу нової колекції бренду SEREBROVA сезону весна-літо 2020.

Обрана локація символічна - Дніпро об'єднує Північ і Південь, міст з'єднує Захід і Схід, так само як відкрите і сучасне мистецтво єднає Україну. Єднання у русі вперед - основна тема колекції весна-літо 2020 бренду SEREBROVA.

Показ відбудеться в рамках офіційного святкування Дня Незалежності України, за підтримки Міністерство інформаційної політики України та національного бренда Ukraine NOW, Міністерства молоді та спорту України, та Міністерство культури України. Партнер заходу ГО Спільна Перемога.

За словами організаторів, дихання Дніпра та мальовничий вид на старий Поділ і Володимирську гірку є природною складовою атмосфери шоу. Естетичний акцент дійства - виставка фешн-фіотографій Валентина Кармінського. Моделі дефілюватимуть під музику етно-рок гурту «ЯРРА». 


Як розповіла дизайнер Олена Сереброва, кожна деталь образів колекції весна-літо 2020 закликає до руху. Барвисті тканини поєднуються з легкими, напівпрозорими матеріалами. Об'ємні драпірування і плісировка роблять образи динамічними, немов зарядженими невичерпною енергією великої ріки. У колекції використана бавовняна мережка фасонної плісировки, костюмна тафта на шовковій та на бавовняній основі, фантазійно-плісирована сітка, невагомий шифон. Основні кольори колекції  передають соковиту рослинність річкового острова і мінливу гладь води - від світло блакитних до драматичних передгрозових відтінків. Загалом в колекції близько 30-35 моделей, в тому числі і вечірній сукні. 

Фешн-шоу триватиме близько двох годин Сам показ  - 15-20 хвилин. На мосту встановлять подіум, навколо  - стільці для почесних гостей. Організатори обіцяють, що рух мостом не перекриватиметься, а шоу зможуть побачити всі охочі. Початок о 18.00.

Минулого року на День Незалежності показ колекції бренду SEREBROVA  пройшов на Бессарабській площі.