Сергій Жадан відсвяткує день народження концертом у столиці

Сергій Жадан відсвяткує день народження концертом у столиці

23 серпня у МЦКМ (Жовтневий палац) відбудеться великий творчий вечір поета Сергія Жадана. Дату вечора організатори підібрали не випадково – 23.08.19 Сергію виповнюється 45 років. Звісно, найкращий спосіб святкувати день народження – це запросити якомога більше друзів. Що, власне, Сергій і робить.  

Під час вечора автор обіцяє читати як нові вірші, так і речі зі старих книжок. Поезії буде багато, поезія буде різною. Організатори готують шанувальникам літератури багато сюрпризів та несподіванок.

Крім Жадана, на сцену Жовтневого вийдуть неймовірні гості – фантастичні українські акторки Ада Роговцева, Ірма Вітовська, Лариса Руснак, Катерина Степанкова, Тетяна Міхіна, які так само читатимуть вірші Сергія. Музику до цього вечора написав культовий харківський музикант, автор та учасник проектів «Оркестр Че», «Мантри Керуака» та «Лінія Маннергейма» Олег Каданов. Зрежисує дійство Ярослав Лодигін – режисер, який поставив фільм «Дике Поле» за романом Жадана «Ворошиловград».
 
– Це буде справді особливий вечір, мені дуже хочеться зібрати на сцені та в залі людей, яких я люблю, людей, яким я довіряю, до яких дослуховуюсь. Сподіваюся, 23 серпня саме так і буде,  говорить Сергій Жадан.

Коли: 23 серпня о 19:00.
Де: МЦКМ «Жовтневий Палац», алея Героїв Небесної сотні, 1.
Вартість квитків: 150 – 550 грн.