Кавуни для киян: солодкий вантаж вже прямує до столиці

Кавуни для киян: солодкий вантаж вже прямує до столиці

Понад 500 тонн кавунів та динь успішно вирушили з Херсонської області вгору по Дніпру до Києва. За даними перевізника, компанії «Нібулон», вони мають досягти столиці вже цього тижня.

Про це повідомила прес-служба компанії «Нібулон».

На вантажному причалі філії «Голопристанська» ТОВ СП «НІБУЛОН» відбулося завантаження несамохідного судна найсмачнішими та з сертифікатом якості херсонськими кавунами і динями, які вже вночі відправляться до Києва, – йдеться у повідомленні.

Як розповідають у компанії, важливо, що їх судно не лише доставляє 500 тонн найсмачніших херсонських кавунів у супермаркети Києва, але й допомагає заощадити на ремонті доріг. Адже таке перевезення дозволяє розвантажити автошляхи на близько 20 повних вантажівок.

– Солодкі ягоди з Півдня України можна буде придбати у торгових точках мережі «Сільпо» та посмакувати ними зі всією родиною, обіцяють у «Нібулоні».

Довідка. За даними Херсонської обласної державної адміністрації, за радянських часів Дніпром до Києва і всіх прилеглих до річки міст відправлялося більше 30 тис. тонн кавунів на рік.