Кемпінг і зорі: де поставити намет прямо серед Києва

Кемпінг і зорі: де поставити намет прямо серед Києва

Екватор серпня – не вирок, ще маємо трошки часу «зловити» літечко.

Якщо вам до вподоби відпочинок на природі, але ви не маєте часу / сил / бажання їхати за місто, кемпінгуйте прямо у Києві. «Вечірній Київ» зібрав для вас кілька місць, де можна поставити намет прямо посеред столиці.

1. Пляж «Африка».

Пляж є популярним серед жителів та гостей столиці, однак територія довкола досить велика, тож ви без проблем знайдете місцинку для власного намету. Оскільки пляж розташований близько до міста, вам не доведеться турбуватися, якщо ви забули спрей від комах чи взяли замало їжі – до найближчого супермаркету 15 хвилин пішки.

Розташування: біля затоки Собаче Гирло.

2. Пляж «Десна».

Територія – велика. Тож не турбуйтеся, що голці буде ніде впасти. Ближче до води чи серед дерев – просто оберіть!

До речі, поруч знаходиться віндсерфинг-клуб FunSurf, тож не засумуєте.

І, знову ж таки, перевага кемпінгу в столиці – до найближчого маркету йти 20 хвилин. Є ще один магазин, розташований ближче, проте з дещо «сумнішим» асортиментом.

Розташування: на річці Десенка.

3. Труханів острів.

Ну, прямісінько серед міста :)

Там вже взагалі буде місця вдосталь – біля Матвіївської затоки, або з виходом до Дніпра, або на березі Десенки з іншого боку острова.

На Трухановому вам і магазини, і бари, і кінний клуб. А для тих, хто приїде на власному залізному коні, є велодоріжка, яка частково пролягає сосновим лісом.

Розташування: Труханів острів.

А ось де точно не варто ставити намети:

  • парк Феофанія;
  • Х-парк;
  • ботанічні сади;
  • серед міста на асфальті ;)

Не сумуйте, що літо скоро закінчиться, а бігом ловіть момент – у вас ще мінімум три літніх вікенди. Вривайтеся, насолоджуйтеся! А зорепад Персеїди доповнить яскраву картинку вашого серпневого відпочинку!

Фото з відкритих джерел