Трактор в поміч

Трактор в поміч

У мало не тридцятиградусну спеку Київ продовжує активно готуватися до зими.  Зокрема, у місті щотижня збирається міський штаб з питань підготовки до роботи взимку. Пі час останнього такого заходу заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв повідомив комунальникам дуже приємну новину - з міського бюджету виділено 10 мільйонів гривень на закупівлю спецтехніки, планується придбати 30 тракторів.  Ця техніка буде призначена для прибирання дворів та міжквартальних проїздів.

 - Міжквартальні проїзди мають оперативно та якісно чистити від снігу. І ця техніка дозволить нам більш ефективно це робити, аби люди не скаржилися на ожеледь та навали снігу у дворах, що часто ставало причиною незручностей, а подекуди і травмування людей. Ми повинні вже зараз готуватися до снігопадів та негоди, робити усе можливе і залучати усі наявні ресурси, – сказав Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА розпорядився, щоб голови районних адміністрацій завчасно підготували належні умови експлуатації всієї техніки, здійснили технічний огляд, подбали про достатні запаси паливних і мастильних матеріалів.

- Ми обираємо мобільну та якісну техніку, яка здатна працювати на обмеженій території, оскільки дуже часто у дворах паркують велику кількість авто, а комунальникам необхідно очистити двір від снігу та ожеледі, – заявив Петро Пантелеєв.