Навігатор на 12-те серпня: куди піти у Києві

Навігатор на 12-те серпня: куди піти у Києві

Ми знаємо, як зробити вечір понеділка приємним та корисним. Сьогодні на вас чекає лекція про емоційний інтелект, вистава про життя шансоньє Шарля Азнавура, відкриття нового простору в історичному центрі Києва, а також мистецький вернісаж, концерти та багато іншого.

Дискусія «Культурна спадщина як ресурс розвитку»

Актуальна тема сьогодення – роль культурної спадщини в історичному процесі. Культурна спадщина є потужною складовою формування ідентичності, поруч із мовою, територією, економічним життям та спільною історією.
Обговорюватимуться питання про ефективне збереження, відновлення та правильне використання пам'яток культури, що потребує глибокого розуміння існуючих проблем, влучне прогнозування перешкод та варіації шляхів їх подолання.

Коли: о 16:00.
Де: Національний музей українського народного декоративного мистецтва, вул. Лаврська 9, корп. 2.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ.

Як розвинути свій емоційний інтелект?

На лекції ви дізнаєтеся: як досягти значних результатів і навчитися працювати з іншими людьми? Три базові функції емоційного інтелекту; чому EQ – це навичка майбутнього; чи справді проявляти свої емоції – це важливо і корисно.

Коли: о 18:00.
Де: «Діалог хаб», вул. Володимирська, 43.
Вхід вільний, реєстрація.

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ.

Проект «Трансформація». Іван та Василь Костенки. Cтудія Braty

Українські художники й ілюстратори Іван і Василь Костенко, відомі як арт-дует BRATY, створили серію колажів на основі робіт відомих митців з музейного зібрання, наприклад «осучаснення» картини Олександра Мурашка. Цьому передувала кропітка робота з відбору, фотографування і «трансформації» необхідних матеріалів музейних фондів, де наразі зберігається понад 17 000 експонатів.

Коли: о 19:00.
Де: Ornament Art Space, вул. Василя Тютюнника, 53.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У НОВОМУ МІСЦІ.

Відкриття Chornobyl HUB в історичному серці Києва

Відкриття простору, що поєднує в собі культуру старовинного Києва з проблематико культурної спадщини та тему Чорнобильської катастрофи, що щільно інтегрувалася в гени та культуру кількох поколінь українців.

Коли: о 19.00.
Де: Андріївський узвіз, 11.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ.

«Маестро Азнавур. Une vie d`amour». Моноспектакль Петра Миронова

Виставу створено за п`єсою Тамари Альохіною, написаної на основі спогадів Шарля Азнавура, про довге насичене подіями та емоціями життя великого шансоньє. Прем`єра вистави відбулася 15 травня в рамках І Міжнародного фестивалю Solo Plays Fest.
Петро Миронов, актор Київського академічного театру драми та комедії на Лівому березі, послідовний пропагандист сміливої та чуттєвої монодрами та камерного театру.

Коли: о 19:00.
Де: Музей історії Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.
Вартість квитків: 100 грн.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ: класика та джаз

Вівальді, Крейслер, Бах. Ансамбль «Київська камерата»

У рамках фестивалю оркестрової музики «Літні музичні вечори» звучатиме музика Антоніо Вівальді, Фріца Крейслера та Йоганна Себастьяна Баха. Цей концерт починає тріаду циклу «Київська камерата запрошує». Виконання музики скрипаля Фріца Крейслера разом із творами барокових композиторів – невипадкове. Адже, концерт для скрипки з оркестром цього австрійця – у стилі Вівальді.

Коли: о 19:00.
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.
Вартість квитків: 70 – 350 грн.

Live Jazz Monday | Jazz & Beatbox

Jazz&Beatbox від W KEY – це джазові імпровізації у надсучасному форматі у супроводі вокальної перкусії та вокальної труби, а також багато неймовірних музичних поєднань.
На концерті ви почуєте джазові та блюзові авторські композиції, вокальну трубу у виконанні голосу, а також запальний джем-сейшн із спеціальними гостями вечора.

Коли: о 20:00.
Де: Caribbean Club, вул. Симона Петлюри, 4.
Вартість квитків: 150 – 350 грн.