До столиці з’їхалися найсильніші люди

До столиці з’їхалися найсильніші люди

Фестиваль «Сильні України» проходить упродовж сьогоднішнього дня на Хрещатику. З’їхалися учасники з усієї країни і навіть сусідньої Білорусі.

Організатор: громадська організація «Федерація стронгмену України».

У рамках фестивалю пройшов турнір «Найсильніша родина України», «Козацькі розваги», шоу «Богатирі проти вантажівок», показові виступи стронгменів, а також стенди, присвячені легендарним «Сильним України».

Організатор заходу, президент Федерації стронгмену України, Сергій Конюшок, розповідає:

– Цей захід проходить за підтримки мера Києва Віталія Кличка. Участь беруть 9 команд-пар у турнірі «Козацькі розваги», 6 команд у турнірі «Найсильніша родина України» та 19 атлетів у тракс чемпіонаті. Мета заходу – популяризація духовної сили, здорового способу життя та нагадування, що ми є нащадками славетних пращурів.

«Найсильніша родина України» турнір, у якому беруть участь сильні чоловіки разом зі своїми не менш сильними дружинами та дітьми. Основна роль у змаганні була відведена чоловікам, вони бігали на швидкість з важкими мішками та гирями. А дружини разом із дітьми мали прострибати певну відстань якомога швидше.

Учасник з Одеси, Євген Збарський, розповів, що на Одещині брав участь у подібних заходах, і займав призові місця. А от на всеукраїнському рівні буде боротися за перемогу вперше. Чоловік бере участь у парних змаганнях.

– Буде важко. Буде боротьба. Але ми зробимо все можливе для того, щоб виграти, зазначає Євген.

А суддею заходу був спортсмен Василь Вірастюк.