У трьох дворах на Святошино буде нове освітлення

У трьох дворах на Святошино буде нове освітлення

Три будинки у Святошинському районі отримають нові мережі освітлення своїх прибудинкових територій. Будівництво має відбутися за однією адресою на бульварі Академіка Вернадського та за двома адресами на вулиці Депутатській, і завершитися у 2020 році.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1408 від 7 серпня 2019 року.

– З метою створення сприятливих умов для життєдіяльності мешканців здійснити у 2019 та 2020 роках будівництво мережі зовнішнього освітлення у межах загального прибудинкового простору багатоквартирних житлових будинків… у Святошинському районі міста Києва, –йдеться у тексті Розпорядження.

Нове освітлення своїх дворів отримають мешканці за адресами: бульвар Академіка Вернадського, 5/19, вулиця Депутатська, 21 та вулиця Депутатська, 23.

Замовником даних робіт визначено комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення м. Києва – «Київміськсвітло». Воно повинне отримати вихідні дані для проектування та забезпечити у 2019 році розробку відповідної проектної документації.

Також КП «Київміськсвітло» має визначити для виконання робіт генеральну проектну та підрядну будівельну організації та передбачити, що підрядник надасть гарантії та встановить гарантійний строк експлуатації об’єктів не менше 10 років.

Фінансування робіт відбуватиметься за рахунок коштів, передбачених Міською цільовою програмою зовнішнього освітлення міста Києва на період 2019 – 2022 років.

Нагадаємо, у мікрорайоні «Каунаський», що розташований біля Дарницької площі у Дніпровському районі, до кінця наступного року облаштують сучасні мережі зовнішнього освітлення у дворах.