Коли мікрорайон біля Дарницької площі отримає сучасне освітлення у дворах

Коли мікрорайон біля Дарницької площі отримає сучасне освітлення у дворах

У мікрорайоні «Каунаський», що розташований біля Дарницької площі у Дніпровському районі, до кінця наступного року облаштують сучасні мережі зовнішнього освітлення у дворах. Нове освітлення матимуть прибудинкові території на вулицях Каунаська, Березнева, Харківське шосе та бульвар Ярослава Гашека.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1404 від 7 серпня 2019 року.

Здійснити у 2019 та 2020 роках будівництво мережі зовнішнього освітлення прибудинкових територій мікрорайону «Каунаський» у межах вулиць Каунаська, Березнева, Харківське шосе та бульвару Ярослава Гашека у Дніпровському районі міста Києва, –зазначається у тексті Розпорядження.

Для забезпечення освітлення прибудинкових територій мікрорайону «Каунаський» вже цього року має бути розроблена відповідна проектна документація. Замовником даних робіт визначено КП «Київміськсвітло», яке має отримати вихідні дані для проектування, визначити генеральну проектну та підрядну будівельну організації.

Під час укладання договору підряду замовник обов’язково має передбачити, що підрядник надає гарантії виконання робіт та встановлює гарантійний строк експлуатації об’єкта не менше 10 років.

Фінансування робіт відбуватиметься за рахунок коштів, передбачених Міською цільовою програмою зовнішнього освітлення міста Києва на період 2019 – 2022 років.

Нагадаємо, Київ безоплатно прийняв у власність міста інженерні мережі зовнішнього освітлення прибудинкових територій на 13 ліхтарів, побудовані у 2018 році ТОВ «МЖК «ОБОЛОНЬ», вартістю 1 млн грн.