Навігатор на 9-те серпня: куди піти у Києві

Навігатор на 9-те серпня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекає відкриття масштабної мистецької виставки, французька комедія, зустріч літературного клубу, джаз просто неба та багато іншого.

Вулична Food & Music

У програмі – чемпіонат з футболу Фабу, Handmade Fest – виставка ручної роботи, майстер-класи ручної роботи, атракціони та ігри (дорослим і дітям), ввечері – Yoga After Work (у будь-якому одязі). Виконання пісень на лемківському діалекті, виступ DJ Natasha та DJ Francheska (night party).

Коли: з 13:00.
Де: Стадіон Баннікова, Лабораторний провулок, 1.
Вхід вільний.

ВЕЧІР ІЗ МИСТЕЦТВОМ.

Всеукраїнська виставка До дня незалежності України

У залах НСХУ проходитиме Всеукраїнська художня виставка, присвячена Дню Незалежності України. На виставці експонуватимуться твори всіх видів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Коли: о 16:00.
Де: Будинок художника, вул. Січових Стрільців, 1-5.
Вхід вільний.

Літературний клуб «Навиворіт» – у Києві

Премія підлітків «Навиворіт» та «Видавництво Старого Лева» засновують літературний клуб. Раз на місяць журі премії «Навиворіт» публічно обговорюватиме книжки з письменниками, перекладачами і літературними експертами. 
На першій зустрічі поговорять про нову книжку «Ларс. LOL» Ібен Акерлі й минулорічного лауреата премії «Навиворіт» – «Руки розбійника» Фінн-Олє Гайнріха. Разом із перекладачками Наталею Іліщук й Іриною Загладько розкриють заклинання для створення підліткової книжки.

Коли: о 18:30.
Де: книгарня-кав’ярня Старого Лева, вул. Прорізна, 10.
Вхід вільний.

ВЕЧІР У ТЕАТРІ.

Комедія «Французький поцілунок»

Дружина звільняє вечір для зустрічі з коханцем, а «добропорядний» чоловік відправляється нібито у відрядження, але насправді – до своєї коханки ..... Все начебто ідеально сплановано. Але раптом щось йде не так. І шукачі кохання опиняються разом на цілі вихідні!

Коли: о 19:00.
Де: Національний палац мистецтв Україна, вул. Велика Васильківська, 103.
Вартість квитків: 200 – 500 грн.

ВЕЧІР ПОЕТИЧНИЙ.

Сергій Мартинюк «Портове місто»

Вечір поета, автора пісень і відомого українського fashion-фотографа Сергія Мартинюка. Присвячений виходу у видавництві «Каяла» збірника «Портове місто», до якого увійшли вірші, написані за 15 років – з 2004 по 2019 рік.

Коли: о 19:00.
Де: Арт-Кафе Букiторiя, вул. М. Лисенка, 1.
Вхід вільний.

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ. Соул та джаз у саду

Jazz Arsenal – Tall Guy Remez Quartet

Вплив Сема Кука на соул і популярну музику загалом переоцінити неможливо. Всі титани музики соул – Арета Френклін, Ел Грін, Стіві Уандер, Марвін Гей, Смокі Робінсон – усі говорять про нього, як про вчителя. А людина, яка придумала вислів «ритм & блюз», продюсер Джеррі Векслер, називав його «безперечно найвеличнішим зі співаків, що коли-небудь жили на землі». У цей вечір знамениті композиції Сема Кука виконає Tall Guy Remez Quartet.

Коли: о 20:00.
Де: Мистецький Арсенал, вулична сцена, вул. Лаврська, 12.
Вартість квитка: 250 – 450 грн.

Романтичний джаз у саду

У цей літній вечір у виконанні американських і українських джазменів прозвучить найромантичніший джаз. Спеціально з Лос-Анджеласа до нас приїде чудовий джазовий вокаліст – Чак Уінслі.

Коли: о 20:00.
Де: Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України, вул. Видубицька, 40.
Вартість квитків: 350 грн.