В столиці відбувся "Фестиваль котиків"

В столиці відбувся "Фестиваль котиків"

У неділю, 20 вересня, у Києві провели перший благодійний «Фестиваль котиків», на якому кияни могли безкоштовно взяти додому кошеня чи дорослу кішку із притулку. Нових господарів на фестивалі шукали близько 50 здорових тваринок .

Раніше наша організація робила рекламу в інтернеті, проте це сприяло лише тому, що люди почали більше приносити бездомних тварин до притулку, а не забирати кішок додому, – розповіла організатор фестивалю, волонтер Товариства захисту тварин «За життя» Юлія Чудновець, і додала, що це й наштовхнуло на ідею провести фестиваль, де кияни зможуть вибрати собі нового члена родини.

Пощастило 30 чотирилапим, вони знайшли новий дім та люблячих господарів. Ті, хто взяв тваринок додому, отримали консультацію ветеринара і корзини для транспортування котів.

Ті ж хто не мав змоги «всиновити» котика, але хотів допомогти безхатнім тваринкам, міг придбати на пам’ять якусь дрібничку на  благодійному ярмарку. Частину виручених коштів з якого, призначили для придбання корму кішкам і загалом фінансову допомогу притулку, де нині живуть близько 300 тварин.

Гостей фестивалю розважали також конкурсами, виставкою фотографій і картин, майстер-класами з виготовлення іграшок та суверенів, малюнками на асфальті, боді-артом тощо.