Дивовижний «Всесвіт тіла» покажуть у столиці

Дивовижний «Всесвіт тіла» покажуть у столиці

Дізнатися про секрети людського тіла та зануритися в анатомічну подорож можна у рамках експозиції BODY WORLDS – «Всесвіт тіла».


На прикладах «живих» експонатів глядачі зможуть простежити всі зміни, що відбуваються з тілом людини протягом життя, розкласти для себе по поличках процеси фізичної життєдіяльності, дізнатися про можливості збереження здорового організму.

Для того, аби процес був більш наочним, тіла доповнять мультимедійними установками, які в деталях розкриють всі таємниці. Анатомічна виставка доктора Ґюнтера фон Гаґенса, яка складається з реальних людських тіл та органів, назавжди змінить уявлення про власне тіло – його складність та крихкість.


Відвідувачі ознайомляться з роботою людського організму та побачать, що відбувається з тілом ззовні та всередині при здоровому способі життя та, коли у ньому присутні шкідливі звички. За словами її кураторів, доктора Анджеліни Уаллей та анатома Ґрютена фон Гаґенса, виставка має на меті надихнути людей пильніше слідкувати за своїм здоров'ям та пізнати сховані можливості й межі організму

BODY WORLDS – «Всесвіт тіла» – це справжні людські тіла, збережені після смерті їхніх власників, методом пластинації – це спеціальний метод бальзамування і консервації, винайдений німецьким лікарем Ґунтер фон Гаґенсом в 1970-х. Оброблені таким способом тіла зберігають клітинні структури та рельєф мертвих тканин на довгі роки. Перша виставка BODY WORLDS – «Всесвіт тіла» відбулася в Токіо в 1995-році і незважаючи на неоднозначну реакцію, стала справжнім феноменом.


Виставки BODY WORLDS – «Всесвіт тіла» засновані на програмі пожертвування тіл, у рамках якої донори спеціально звертаються з проханням, аби їх тіла використовувалися на публічній експозиції після смерті. У даний час у програмі пожертвування тіл зареєстровано понад 18 000 донорів, більшість із яких – німці.BODY WORLDS – «Всесвіт тіла»
Коли:
 з 31 серпня по 31 жовтня.
Де: ВДНГ, павільйон № 4.
Вартість квитків: 350 грн по буднях, 400 грн у вихідні.