На честь героя АТО відкриють виставку в Києві

На честь героя АТО відкриють виставку в Києві

На виставці будуть представлені артефакти з фондів Музею української діаспори та Національного музею Революції Гідності.

17 серпня в Музеї української діаспори відбудеться відкриття виставки «Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір», присвяченої Маркіяну Паславському.

– У чотирьох тематичних залах відвідувачі зможуть ознайомитися із основними сторінками життя Маркіяна: народження в родині вихідців із України, навчання в українській школі, участь у Пласті, становлення світогляду, навчання у військовій академії Вест-Пойнт, служба в 75-у полку рейнджерів США, переїзд в Україну, участь у Помаранчевій Революції та Революції Гідності, служба в добровольчому батальйоні «Донбас», участь у боях проти російсько-терористичних військ, загибель під Іловайськом, – йдеться у анонсі виставки.

Окрема зала виділена під кінозал, де вперше демонструватиметься тізер фільму «Made in Ukraine. Життя за життя». Також буде презентовано видання «Заклик діяти» – роздуми Маркіяна Паславського про те, як змінити Україну на краще.

Виставковий проект «Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір» триватиме до 20 жовтня 2019 року. Окрім експозиції, у межах виставки запланована спеціальна програма для відвідувачів: кураторські та авторські екскурсії, кінопокази та дискусії.

Де: Музей української діаспори, м. Київ, вул. Московська 40-б (станція метро «Арсенальна»).
Коли: 18 серпня – 20 жовтня 2019 року, з 10:00. до 18:00. Вихідний – понеділок, останній четвер кожного місяця – санітарний день.
Вартість вхідного квитка – 50,00 грн. Пільгового квитка – 25,00 грн. Пільговий вхід дійсний для учнів, студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.
Безкоштовний вхід для дітей до 7 років, інвалідів 1 – 2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, родинам героїв Небесної Сотні, музейним працівникам.