Щорічний шкільний ярмарок влаштують на Хрещатику

Щорічний шкільний ярмарок влаштують на Хрещатику

17 та 18 серпня з 09:00 до 20:00 на Хрещатику триватиме тематичний загальноміський шкільний ярмарок із продажу товарів шкільного асортименту. Ініціатором проведення ярмарку вступив КП «Міський магазин». 

Під час ярмарку до нового 2019-2020 навчального року можна буде придбати необхідне шкільно-письмове приладдя, одяг, взуття та інші товари шкільного асортименту за зниженими роздрібними цінами від безпосередніх товаровиробників.

Окрім того, під час загальноміського шкільного ярмарку 17 серпня із 13:00 до 15:00 Департамент культури КМДА, спільно з Київським міським центром народної творчості та культурологічних досліджень, організують виступи дитячих колективів народної творчості.

Місце проведення ярмарку: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-а (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Печерському районі.

Також на базі сезонних продовольчих та непродовольчих ярмарків буде забезпечено продаж шкільних товарів з 1 серпня до 10 вересня.